Wolf's team ...? Yes !!!! - 2 part

5. října 2011 v 15:58 | Marley G!RL |  Fan Fictions
2.kapitola - Zůstaň, nebo odejdi !

Když jsem se ráno probudila, ležela jsem ve svém pokoji. Nikdo nebyl u postele, jen jsem tam spatřila šálek horké čokolády, sladké pečivo a cereálie. S chutí jsem se vrhla na jídlo. Připadala jsem si, jako bych už nejedla bůh ví kolik hodin.
Čokoláda už byla vlažná, takže jsem jí vypila hned. S plným žaludkem jsem se spokojeně natáhla na postel a na chvíli jsem zavřela oči.
O 2 hodiny později jsem už byla svěží, vykoupaná po oné dlouhé noci.
Můj bratr Jake seděl u stolu, Billy byl zřejmě na návštěvě u Suzie Clearwaterové. Čeho jsem si o pár sekund později všimla bylo, že vedle Jakea seděl také Sam Uley. Zvláštní, toho jsem tady za celý svůj život moc nevýdala, myslím jako u nás v kuchyni.
Zívla jsem si, zapomněla jsem si zavřít pusu. Proč taky? Tohle je můj domov, nebudu si kvůli nějakému bratrovic kamarádičkovi měnit pravidla.
,,Hmm" ozval se Sam.
,,Ahoj" pozdravila jsem ho a nasadila jsem úsměv. Po ránu usmívat se mi moc nejde, takže jsem si uvařila kávu, jelikož jsem ještě trochu rozespalá. Jacob už naštěstí Samovi kafe uvařil, jak koukám k našemu stolu.
,,Takže, jak ses cítila ve vlčí podobě?" začal Sam. Jacob na něj přísně pohleděl. Jeho kamarád mu pohled upřímně opětoval...vzteklý, alfa.
,,Chvíli mi trvalo, než-li jsem si uvědomila, co jsem vlastně zač" bouchla jsem silně do prkýnka.
Rozpadlo se, jako kdybych praštila do porcelánového talíře.
,,Ajaj, musím si ještě na svou sílu zvyknout" tvář mi zrudla jako západ sluníčka.
,,Musíme ti vysvětlit pravidla, o víkendu pořádáme táborák, abychom ti je vysvětlili. Ta proměna působí tak dlouho, dokud..." v tom můj brácha Sama zarazil.
,,U ohně" připomněl mu.
,,Ehm....a můžu se nějak rozhodnout? Zda-li chci žít dvojí život a nebo jen ten jeden, na který jsem zvyklá?" zeptala jsem se, zírajíc z okna na listí, které poletuje vzduchem, jelikož je vítr. Podzim, ach ten náš nemilovaný podzim!
Začala jsem se šíleně potit, tak jsem si sundala tu hroznou mikinu.
,,Fajn, běž si, uteč od všeho, co postihlo nejen tebe" vtrhl do kuchyně Paul.
Proto jsem se tolik začala potit!
,,Vrrr.....!" ozvalo se z mého hrdla.
Mé ruce i nohy se zachvěli.
,,Molly? Uklidni se prosím, snaží se tě jen vytočit, to dělá nám všem" vykřikl Sam.
Lekla jsem se toho rozkazu tak, že už vedle mne nestála ubohá Molly Blacková, nýbrž nehorázně silná vlčice, připravená k tomu, aby mohla konečně zabít Paula, jediného kluka v rezervaci, kterého ze všech nejvíce lidí na světě nesnáší. Dokonce více, než-li svou matematikářku či Justina Biebera.
V tom okamžiku se Paul proměnil také, zakousl se mi do hřbetu.
Naše tesáky se střetli k tomu, aby se zjistilo, kdo má nad kým větší moc. Šedý vlk do mne burcoval myšlenkama.
Zabiju tě, ale jest-li je ti život mylí, prchni pryč z rezervace a už nikdy se sem nevracej! z hrdla se mu ozvalo strašlivé zavrčení. Vyčetla jsem mu vše, co doposavaď měl v hlavě, vše, co jsem potřebovala doposavaď vědět.
Nenechám se tebou odehnat, v tom okamžiku se mi někdo zahryzl do ocasu.
Zavyla jsem.
Jacobe? podivila jsem se. Promiň, je to pro tvoje dobro, omluvil se ten zrádce.
Vběhla jsem ven, pryč od toho všeho. Tohle místo uýž není můj domov. Všechny myšlenky ostatních vlků, včetně mého alfy zmizely v té červené chatičce a mé nohy mířily do zaječích.
Vybrala jsem si tuhle volbu: Odejít, alespoň, než -li se to tu uklidní....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama